Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı

star3.9 · flag10
placeSanayi Mh., 34906 Pendik/İstanbul, Türkiye
phone+90 216 588 88 88

Reviews

Mehmet Koşak

Uzak olması dezavantajı olsada dünyanın heryerine ulaşım yapabileceğiniz, çok da fazla kalabalık olmayan kaliteli bir havalimanı. Sayısız kere burdan yolculuk yapmışlığım vardır. Uçağın havaya süzülürken son 1 dakikası çektiğim vidyodaki gibidir. İyi yolculuklar ( not: ben pegasusun yerinde olsam bana para veririm efsane reklam filmi gibi olmuş yahu 😀)

Kılınç COŞKUN

Havaalanı olarak süper; normal bir havaalanından beklenen her şey var; ancak, başka bir şehire cenaze nakli yapmak istediğinizde, uçuş saati gelinceye kadar cenazeyi teslim almıyorlar. Cenaze arabası saatlerce beklemek zorunda kalıyor. Sebebi kısa süreli kullanım için uygun bir cenaze bekletme ortamı olmayışı gösteriliyor. Örnek, Bursa'dan diğer şehirlere göndermek için yollanan 4 cenaze, uzun süre cenaze arabasında bekletilmek zorunda kaldı. Kargo teslim depolarında bir kaç seyyar morg ile bu iş çözülebilir diye düşünüyorum.

erkan toksöz

Aslında küçük ve kullanışlı bir havaalanı. Ama öncelikle tuvaletler berbat, çok pis ve bakımsız. Ayrıca havaalanı giriş kontrolü çok ilkel. Valizleri xray cihazına yönlendirmek kas gücüne bağlı. Görevliler kendi halinde gayet neşeli. İşin ilginç yanı gördüğüm en hiç kimse de durumdan şikayetçi değil. Bir bardak çay 9 TL, Avrupa'da böyle bir fiyat farkı olamaz. Ortalama kahve 2 Euro ise en pahalı kahve 3 Euro olur. Ama bizde ortalama fiyat ile yüksek fiyat arasında 4-5 kat fazla fark var.

Zeycan

Adını dünyanın ilk kadın savaş pilotundan alan havaalanı... Bir hayli kalabalık çalışanlar kibar ve yardımseverler. Kafe ve restoranlar bir hayli tuzlu. Raylı ulaşım olmadığından taksi alternatifini de tercih etmeyenlerin imdadına belediye otobüsleri yetişiyor. Avrupa yakasına geçmek için E3 ile 4.Levent metroya kadar gidersiniz, E10 ve E11 numaralı otobüslerle ister Kadıköy'e kadar gidebilir yada gideceğiniz yere Uzunçayır istasyonunda aktarma yaparak metro veya metrobüsle geçebilirsiniz. Havataşlada Kadıköy ve Taksim'e ulaşım sağlanıyor.

Cihan Demirel

Çok modern ve güzel bir hava alanı. Her daim uçak var. Ulaşım da eskiye göre daha güzel olmuş. Pasaport kontrolü de eskisi gibi fazla sürmüyor. Hersey çok modern olmuş. Tek bir sorun o da yeteri kadar toplu ulaşım yok maalesef. İki üç tane şehir otobüsü geçiyor. Servis ve taksiler var iyi güzel de tek sorun metro tramvay ve benzeri gibi şeyler olsa daha da güzel olurdu.

Booking.com
OR
Download Jourmap Apps
OR
Have a account?
Download Jourmap Apps

Verify Your Email Address

We've sent a verification mail to you. Please check your inbox.

Reset Password