Central Station

star3.6 · flag7
place捷克布拉格邮政编码: 110 00

Reviews

Michal Zajíček

Hlavní nádraží nabízí nepřeberné množství obchodů a služeb. Je velmi prostorné a chvíli trvá než se dostanete z bodu A do bodu B. Připravte se na všudypřítomné žebráky a bezdomovce, kteří se nachází jak vně tak i venku před budovou. Je zde málo míst k sezení a poplatek 20 Kč za WC je taktéž hrozný. Pořád je co zlepšovat.

zdeněk nouza

Nádraží se od dob socialismu změnilo k nepoznání, presto je co zlepsovat. Velke prostory bez moznosti posedet a v klidu počkat na svůj spoj nebo příjezd někoho blízkého. Info tabule, kde se tlaci snad cele nádraží je realitou každého příjezdu. Obchody ok, mozná vice kavaren nebo cajoven a také bych čekal oteviračku 24h. Minimalně u Burger Kinga!

Jane TK

มันดูจะวุ่นวายเพราะประชาชนเยอะมาก ทุกคนต้องมารอดูตารางเดินรถที่หน้าจอLCD คนจึงดูแน่นมาก โดยรอบสถานีดูทันสมัย มีรถ metro ไปถึงที่นั่น

SONIA VALCARCEL

Increíble, estábamos un poco periodos por el idioma y empleado de la estación se acercó con muy buena educación nos acompañó hasta la salida de nuestro destino . EXCELENTE!!!

Daniel Kasal

Sice se snaží o příjemné místo, ale značně pokulhává. Pokud pro někoho jedete, koho musíte vyzvednout, čeká na vás mnoho nástrah. První je výtah z parkoviště. Už dlouhou dobu funguje jen jeden. Na celé nádraží. Nepřišel jsem na jiný způsob, jak se dostat z vrchního parkoviště dolů. Dobrá, povedlo se. Pak musíte zjistit, kam vám přijede vlak. To taky není zrovna dobře řešené, nástupiště to zrovna neukazuje, alespoň ne všechny tabule. Když se konečně setkáte se svými blízkými, absolvujete výjezd znovu. Ale výtah jen jeden, před ním šílená fronta. Katastrofa. Když se po několika desítkách minut konečně dostanete na povrch, dojet s kolečkovým zavazadlem k autu. Nevím, kdo to vymýšlel, ale nějak mi asi tato skutečnost ušla, že by bylo dobré tam dát různé nájezdy. No nic. Pokud jezdíte jen kolem, je to na hlavním nádraží jednoznačně to nejlepší řešení :-)

Booking.com
OR
Download Jourmap Apps
OR
Have a account?
Download Jourmap Apps

Verify Your Email Address

We've sent a verification mail to you. Please check your inbox.

Reset Password